شرکت فنی مهندسی پارس لیما

شرکت پارس لیما ( Pars Lima Co., limited )  یک شرکت دانش بنیان بوده که به منظور رشد و توسعه فعالیت های مرتبط با تکنولوژی های نوین بخصوص نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته شروع به فعالیت نموده است. این شرکت در زمینه نانوتکنولوژی اقدام به تهیه نانومواد متداول مورد استفاده در کشور کرده و در زمینه کاربردی سازی فناوری نانو با صنایع مختلف در حال همکاری می باشد.

در زمینه مواد پیشرفته نیز در تولید قطعات مختلف کامپوزیتی، اعم از پلیمری، فلزی و سرامیکی دستاورد های مختلف و چشمگیری داشته و چندین پروژه موفق را در زمینه طراحی، ساخت و تست این سازه ها به اتمام رسانده است. این شرکت با استفاده از کادری مجرب از بهترین محققان کشور در زمینه های فوق الذکر ، در حال توسعه این فناوری ها در داخل کشور می باشد.

 در زمینه فروش تجهیزات آزمایشگاهی نیز تاکنون انواع دستگاه ها را به دانشگاه امیرکبیر دانشگاه سمنان دانشگاه صنعت نفت اهواز دانشگاه اراک دانشگاه یاسوج و .... و چندین شرکت خصوصی ارائه شده است.

 شرکت در زمینه فروش مواد تا کنون بیش از ۱۵۰۰ مورد فروش طی پنج سال اخیر به دانشگاه های معتبر تهران و شهرستان ها داشته است.

 آدرس دفتر مرکزی : تهران - صدر - منظریه جنوبی - نبش گل - پلاک ۱۸۱ واحد 21

آدرس دفتر فروش : تهران - شریعتی - میرداماد -  رودبار شرقی - پلاک ۴۰ واحد ۱۲ - ساعات کاری 9-16

آدرس کارگاه و انبار شرکت : تهران - روبه روی پردیس - منطقه صنعتی سیاهسنگ

     تلفن : 22689652-021                  موبایل : 09369311996                    دورنگار : 22673685-021

جهت سفارش محصولات و مراجعه ، هماهنگی لازم را از طریق تماس به انجام برسانید.

  شرکت نانوپارس لیما ، شرکت پارس لیما ، شرکت نانولیما ، شرکت نانو پارس

بزرگترین و معتبرترین بانک نانومواد در ایران www.nano24.ir

انواع نانومواد نانوذرات نانوساختار ها نانوپودر نانوذره نانوماده نانوپلیمر نانوکامپوزیت موادنانو نانومتری

Nano Nanomaterial NanoPowder NanoStructure Nanocomposite Nanopolymer Nanoparticle Nanofiber Nanopigment Nanosensor Nanoebook Nano Materials Nano powder Nano structure Nano composite Nano polymer Nano particle Nano fiber Nano supplier Manufacturer importer exporter Nanooxide Nanocarbide Nanonitride Nano oxide Nano carbide Nano nitride CNT carbon nano tube Nano aluminum Nano titanium Nano zirconium Nano zinc Nano silicon Nano iron Nano copper Nano Tin Nano cerium  
+ نوشته شده توسط شرکت فنی مهندسی نانو پارس لیما در سه شنبه 1386/07/24 و ساعت 8:33 |